Latvijas Reitingi

Anete Jēkabsone-Žogota

    Anete Jēkabsone-Žogota (dzimusi 1983. gada 12. augustā Rīgā) ir latviešu basketboliste, spēlē uzbrūkošā aizsarga pozīcijā, Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības dalībniece un bijusī kapteine. Pašlaik (2013. gadā) spēlē Krievijas superlīgā Jekaterinburgas UGMK sastāvā.
2005. gada Eiropas labākā jaunā basketboliste, 2007. gada Eiropas labākā basketboliste, 2007. gada Eiropas gada labākā basketboliste itāļu laikraksta "La Gazzetta dello Sport" vērtējumā, taču aptaujā par 2009. gada Eiropas labāko sportisti šī laikraksta vērtējumā ieguva 2. vietu. 2006. gada Francijas čempione un 1999. gada Latvijas čempione. Vēl kopā ar klubu Maskavas apgabala "Spartak" izcīnījusi pirmos divus FIBA Superkausu sievietēm 2009. un 2010. gadā. 2008. un 2009. gada Latvijas gada labākā sportiste.

Raksts par Aneti Jēkabsoni-Žogotu

 Wikipedijas raksts

Lasīt vairāk ...

 

Dita Krūmberga

    Dita Krūmberga (dzimusi 1984. gada 20. martā Rīgā, Latvijas PSR, PSRS) ir latviešu basketboliste, spēlē uzbrūkošās aizsardzes pozīcijā, Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības spēlētāja, pašlaik (2011) pārstāv LSBL klubu TTT Rīga. Valstsvienībā spēlē kopš 2007. gada, taču pirms tam ir spēlējusi gan U-16, gan U-18, gan U-20 izlasēs. Kopā ar Latvijas sieviešu izlasi ir izcīnījusi 4. vietu 2007. gada Eiropas čempionātā Itālijā, 7. vietu 2009. gada Eiropas čempionātā Latvijā un dalītu 9.-12. vietu Pekinas Olimpiskajās spēlēs. Izglītību ieguvusi Ziemeļvalstu valodu ģimnāzijā Rīgā un Mount St. Mary's koledžā, kuras sastāvā spēlēja NCAA. Kopumā Latvijas izlasē ir aizvadījusi 36 spēles, tajās gūstot 152 punktus, tai skaitā 20 spēles un tajās gūtie 61 punkti ir spēlēti FIBA spēlēs (dati uz 2010. gada 1. janvāri).

Raksti par Ditu Krūmbergu

1) Wikipedijas raksts

Lasīt vairāk ...

2) FIBA Europe lapā

Lasīt vairāk ...

 

Edgars Masaļskis

    Edgars Masaļskis (dzimis 1980. gada 31. martā Rīgā, Latvijā) ir latviešu hokejists - vārtsargs, Latvijas hokeja izlases spēlētājs.

    Visilgāk (piecas sezonas) E. Masaļskis līdz šim spēlējis Liepājas "Metalurga" sastāvā. 2006.-2007. sezonā viņš spēlēja trīs klubos, lai gan dažus mēnešus bija bez kluba. Sezonu Edgars iesāka Baltkrievijā - Minskas "Dinamo", bet pēc vienas spēles tika atlaists un pievienojās citam Baltkrievijas klubam - Minskas "Junost". Vēlāk Masaļskis pievienojās Vācijas 2. spēcīgākās līgas klubam Freiburgas EHC. 2007.-2008. gada sezonu Masaļskis aizvadīja Žlobinas "Metallurg" komandā Baltkrievijas čempionātā.

    E. Masaļskis Latvijas hokeja izlases sastāvā ir piedalījies 8 Pasaules čempionātos, 3 Olimpisko spēļu turnīros, kā arī divos Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīros un divos Pasaules čempionātos junioriem. Tādējādi viņš ir viens no izlasē visvairāk spēļu aizvadījušajiem vārtsargiem.

Raksti par Edgaru Masaļski

1) Wikipedijas raksts

Lasīt vairāk ...

2) Elite hockey prospects lapā

Lasīt vairāk ...

3) Edgars Masaļskis atvadās no Latvijas hokeja izlases

Lasīt vairāk ...

 

Atis Blinds

Latvijas florbola valstsvienības kapteinis

Raksts par Ati Blindu

TVNET sporta sadaļā

    Lasīt vairāk ...

Andis Blinds

Latvijas florbola valstsvienības vārtsargs

Raksts par Andi Blindu

DELFI sporta sadaļā

    Lasīt vairāk ...

Matīss Kivlenieks

Bija latviešu hokejists, vārtsargs

Raksts par Matīsu Kivlenieku

Wikipedijas raksts

    Lasīt vairāk ...

Artūrs Šilovs

Artūrs Šilovs ir latviešu hokejists, vārtsargs. Pašlaik pārstāv AHL vienību Ebotsfordas "Canucks". 2023. gada Pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvējs Latvijas hokeja izlases sastāvā, kā arī čempionāta labākais vārtsargs un vērtīgākais spēlētājs. 2017./2018. m.g. viņš mācījās ZVĢ.

Raksts par Artūru Šilovu

tv3.lv raksts

    Lasīt vairāk ...

Artūrs Šilovs saņem turnīra vērtīgākā spēlētāja apbalvojumu

    Video šeit ...