Latvijas Reitingi

Skolēnu vadības centrs

SVC valde 2021./2022. m. g.

Klase
Amats
Vārds
Uzvārds
12.b
Prezidents
Rolands
Indričāns
11.a
Viceprezidente
Kristīne Santa
Zariņa
12.a
ārlietu ministrs
Dāvids
Germants
11.a
Darba koordinātors
Maiga
Siliniece

Kontakti: Rolands Indričāns (tālr. +371 22093019)

Facebook @ZVGSVC

Instagram @Ziemelvalstugimnazija

 

SVC sociālo tīklu atskaite--->

Pavasara diskotēka

    21. martā un 22. martā, Ziemeļvalstu ģimnāzijas Aktu zālē norisinājās diskotēkas gan 5.-8. klašu skolēniem, gan vidusskolēniem un to sadraudzības skolām.
    Pasākumā laikā jauniešiem bija iespēja saliedēties, iepazīties tuvāk, baudīt lielisku mūziku, traki izdejoties un piedalīties dažādās aktivitātēs. Skolēnu Vadības centrs pieaicināja pasākumam burvju mākslinieku, vienu no mūsu skolas skolēniem, kurš labprāt dalījās ar savām spējām un izklaidēja publiku.
    Visa vakara gaitā, jaunieši varēja laimēt vērienīgas balvas no pasākuma lielākajiem atbalstītājiem – "Uzvelc kreklu" un "pb_peintbols." Balvas tika piešķirtas par aktīvu dalību aktivitātēs.
    Jaunieši izdejojās, labi pavadīja laiku un ieskandināja pavasari!

"Kendamas" pasākums

    22. februārī, Ziemeļvalstu ģimnāzijas aktu zālē norisinājās populārās rotaļlietas "Kendamas" pasākums. Pasākumā piedalījās 1.-9. klašu skolēni. Tie tika sadalīti divās vecuma kategorijās, 1.-4. klase un 5.-9. klase.
    Pasākumā gaitā norisinājās sacensības, kurās tikai noskaidroti trīs labākie "Kendamas" spēlētāji katrā vecuma kategorijā. Uzvarētāji balvās saņēma jaunu "Sweets" kendamu no mūsu pasākuma sponsoriem "Kekendam", kā arī viena no veicinošajām balvām bija dizainēts krekls un cepure, kuru sagādāja Skolēnu Vadības centra jaunieši.
    Pasākuma gaidā visi labi pavadīja laiku, praktizējās mētās populāro rotaļlietu un ieguva jaunus draugus.

Ziemassvētku balle “Meklējot brīnumu…”

    18. decembrī Skolēnu vadības centrs organizēja skolas balli “Meklējot brīnumu…” 9. - 12. klasēm. Pasākumā skolēniem bija iespēja piedalīties aktivitātēs un iegūt balvas, kā arī balsot par vakara karali un karalieni.
    Skolēniem bija iespēja piedalīties dažādās saliedēšanās aktivitātēs, dziedāt un dejot mūzikas pavadījumā, kā arī klausīties 2 grupu koncertos - "Under the Wire" un "The Cloudlines".
    Šī gada balles karalis bija Ingus Grandbergs (11.b) un karaliene - Alise Milliņa (10.a). Par muzikālo programmu gādāja divas grupas - “Under the Wire” un “The Cloudlines”, kurās muzicē arī ZVĢ skolēni. Jauniešiem bija iespēja fotografēties fotostūrītī, kurā gaismas burtus nodrošināja latviešu uzņēmums piku.lv, kā arī šogad aktu zālē bija īpašs papildus gaismas noformējums.
    Paldies apmeklētājiem un uz tikšanos jau nākamajos SVC pasākumos!
    Īpašs paldies grupām “Under the Wire” un “The Cloudlines”, kā arī SVC komandai.
    Foto: Elizabete Šuplinska

Pasākums "Ģimnāziju kokteilis"

    11. oktobrī Ziemeļvalstu ģimnāzijā notika Skolēnu vadības centra organizētais sadarbības pasākums 10.-12. klasēm "Ģimnāziju kokteilis", kuru apmeklēja arī Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas skolēni. Pasākums tika organizēts projekta "Sāc DARĪT!" ietvaros.
    Skolēniem bija iespēja piedalīties dažādās saliedēšanās aktivitātēs, dziedāt un dejot mūzikas pavadījumā, kā arī klausīties 2 grupu koncertos - "Under the Wire" un "Stray Orchid".
    Uz tikšanos jau nākamajos Skolēnu vadības centra organizētajos pasākumos!

Aktivitātes tiek organizētas projekta "Sāc DARĪT!" ietvaros, projektu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Skolēnu vadības centra tikšanās ar Stokholmas jauniešu klubiņu

    21. septembrī SVC pārstāves Lelde un Nikola tikās ar Stokholmas latviešiem, lai apspriestu nākotnes sadarbības iespējas.