Latvijas Reitingi

Sporta pasākumi skolā

ZVĢ Latvijas skolu Ziemas festivālā

Šogad Ziemeļvalstu ģimnāzija piedalījās Latvijas skolu Ziemas festivālā 2021. Festivāls notika no 2021. gada 19. februāra līdz 4. martam.

ZVĢ pārstāvēja Laura Krūzīte, kura veica 108.29 km distanci.

Olimpiskā diena Ziemeļvalstu ģimnāzijā

2020. gada 16. septembrī Ziemeļvalstu ģimnāzijā notika Olimpiskā sporta diena. Šogad Olimpiskās sporta dienas savingrošana notika ārpus ZVĢ telpām, taču, tā patiešām bija izdevusies pateicoties siltajam laikam. ZVĢ visas nedēļas garumā notika Olimpiskās nedēļas krosa skrējieni.

Šogad Septembra mēnesis tika pasludināts par Olimpisko mēnesi un tā sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos ir “Mēs esam #SPORTIŅĀ”.

Olimpiskā diena ir kā starta signāls “Eiropas Sporta nedēļai”, kas uz sporta aktivitātēm aicinās no 23. līdz 30.septembrim.

Olimpiskās dienas norisi Starptautiskā Olimpiskā komiteja atbalsta kopš 1987.gada, aicinot pasaules valstu nacionālās Olimpiskās komitejas atzīmēt SOK dzimšanas dienu. LOK aicinājumam pievienojās 1992.gadā.

Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība. Lielākā daļa nacionālo Olimpisko komiteju piecos kontinentos izmanto šo iespēju, lai popularizētu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu.

Ziemeļvalstu ģimnāzijas Sporta vakars

    20. novembrī volejbola laukumā satikās skolēnu, skolas absolventu un skolotāju komandas, lai draudzīgā atmosfērā piedalītos stafetēs un volejbola turnīrā. Līdzvērtīgā cīņā, bet ar nelielu punktu pārsvaru uzvarēja absolventi, 2. vietā - skolēni un 3. vietā - skolotāji. Paldies visiem: sportotājiem, tiesnešiem un atbalstītājiem! Tiksimies nākamajā Sporta vakarā!